Waletynkowy prezent dla NIEGO - fotoksiążka z wspomnieniami

Zbliżają się Walentynki- jedni je obchodzą hucznie, inni raczej skromnie, a niektórzy wcale. Mówi się, że miłość należy okazywać przez cały rok- oczywiście się z tym zgadzam, ale jednocześnie obchodzę Walentynki. Na co dzień często żyjemy w biegu i brakuje nam czasu na wszystko, czasem również na to, by pokazać swojemu partnerowi/ partnerce jak bardzo go kochamy. Walentynki są świetnym pretekstem do tego, by zrobić coś w tym kierunku. Tutaj nie chodzi o to, aby obdarowywać się bardzo drogimi prezentami. Według mnie lepszym prezentem będzie coś, co przypomni naszej drugiej połówce, o tym, jak bardzo ją kochamy. Właśnie, dlatego świetnym prezentem na Walentynki będzie CEWE FOTOKSIĄŻKA pokazująca wspólne chwile.Sama zdecydowałam się właśnie na taki prezent w postaci fotoksiążki. Uważam, że wspomnienia utrwalone w tej formie będą wspaniałą pamiątką i idealnym walentynkowym prezentem.


Jest wiele możliwości stworzenia walentynkowej fotoksiążki - poniżej kilka moich propozycji.

Fotoksiążka na Walentynki- POMYSŁY:

 • - przekrój znajomości- od pierwszego wspólnego zdjęcia do dnia dzisiejszego w formie chronologicznej
 • - wspomnienie ślubu- obecnie fotoksiążki ze ślubu wykonuje się w standardzie, ale jeszcze kilka lat temu nie było takiej „mody”, a z pewnością jest to fajna pamiątka
 • - wspólne podróże- walentynki wypadają w środku zimy, więc miło będzie powspominać wakacyjne wyjazdy
 • - Kocham Cię za…- fotoksiążka w formie opowieści o tym, za co kochamy naszą drugą połówkę


Sama osobiście uważam, że najciekawszą propozycją jest fotoksiążka ułożona chronologicznie, pokazująca początki znajomości, pierwszy wspólny wyjazd, pierwsze święta, aż po ślub i dzieci.
Ja właśnie zaprojektowałam i zamówiłam swoją walentynkową fotoksiążkę na cewe.pl i jestem pewna, że to będzie trafiony prezent.


Komentarze

 1. Świetny pomysł na prezent walentynkowy 🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się traz foto książki bardzo spodobały. Zajmują mniej miejsca i lepiej się ogląda niż zwykłe albumy

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł z tą foto książką. My z mężem z każdych naszych wakacji oraz wielkich wydarzeń jak np. urodziny naszej córki czy komunia robimy foto książki na pamiątkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysł jest fajny, ale obawiam się, że mój chłopak nie jest aż takim romantykiem :D Wolałby pewnie dostać dobrą kolacje :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zabieram się za tę fotoksiażkę i zabieram.... może właśnie na Walentynki się powinnam zmobilizować :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka