Czyste pranie, które pachnie wakacjami z Surf Hawaiian Dream

O tym, że moja pralka jest w ciągłym użyciu chyba Wam już kiedyś pisałam, ilość prania przy czteroosobowej rodzinie- w tym dwójce małych dzieci - jest przeogromna. Bo przecież poza ubraniami są jeszcze ręczniki, pościel, itp. Dla mnie produkty do prania muszą spełniać dwie podstawowe funkcje - po pierwsze dobrze prać i radzić sobie z plamami, a po drugie muszą pięknie pachnieć, bardzo lubię zapach świeżo wypranych rzeczy, które czuć z szafy.Jakiś czas temu pokazywałam Wam na moim instastory przesyłkę z produktami marki SURF Hawaiian Dream, a że pogoda ostatnio dopisywała i była wręcz idealna na to, by robić pranie, to udało mi się przetestować te produkty.


Linia produktów do prania Surf Hawaiian Dream to hawajski sposób na czyste i pachnące pranie. Ich wyjątkowość wynika z faktu, iż można je stosować zarówno do rzeczy białych, jak i do kolorowych. W związku z tym nie musimy kupować kilku różnych produktów do prania- wystarczy nam jeden Surf.


#HawajskiePranieZSurf #kapsułkiSurf #kapsułkidoprania


Linia produktów do prania SURF HAWAIIAN DREAM to:
 • - proszek do prania- przeznaczony zarówno do białych, jak i do kolorowych ubrań, które po praniu są miękkie w dotyku i pięknie pachną; dostępny w pojemnościach 1,3kg na 20 prań, 2,6kg na 40 prań, 3,9kg na 60 prań oraz 4,55kg na 70 prań
 • - żel piorący- bardzo wydajny, na jedno pranie zużywamy tylko jedną nakrętkę żelu, który zawiera specjalne mikrokapsułki, uwalniające piękny zapach, dostępny w wersjach o pojemnościach 1 litr na 20 prań, 2 litry na 40 prań, oraz 3 litry na 60 prań
 • - kapsułki do prania- ta forma produktów do prania należy do moich ulubionych, wystarczy tylko wrzucić jedną kapsułkę do pralki i mamy załatwioną sprawę, kapsułki można kupić w opakowaniach zawierających 14, 30 i 42 kapsułki, dokładnie na taką samą liczbę prań.


Zapach, który mnie zachwyca!

Tak właśnie mogę określić to, jak pachną produkty do prania Surf Hawaiian Dream. Proszek, kapsułki i żel do prania otulają pranie niezwykłym tropikalnym zapachem, dając ubraniom długotrwałą świeżość. Surf Hawaiian Dream to hawajski sposób na czyste i pachnące pranie, w którym wyczuwamy akord soczystego melona oraz czerwonych owoców. Dawno żaden zapach nie zachwycił mnie tak bardzo, jak ten z „hawajskiego snu”, który jest idealny na koniec wakacji, po to, aby zatrzymać wakacyjny klimat.


Komentarze

 1. Piękne są te zapachy :) A pranie czyste i pachnące.

  OdpowiedzUsuń
 2. Musi pachnieć super :) aktualnie mam w domu różową wersję proszku do prania

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę ww końcu wypróbować Surf, bo do tej pory nic od nich nie kupowałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale szata graficzna bardzo zachęca do kupna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Osobiście bardzo nie lubię proszków, bo poza tymi dla dzieci większość mnie uczula, ale rok temu wpadłam właśnie na surf i musze przyznać że nie tylko nie pozostawia śladów na ubraniach, pięknie pachnie ale i nic mnie od nich nie swędzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Używałam i pięknie pachnie.;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nazwa tego środka do prania jest obłędna! :D Chcicałabym taki!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka