Czy warto współpracować ze sklepem ZAFUL?

Wiele z rzeczy w mojej szafie pochodzi ze sklepu Zaful – możecie często zobaczyć je w moich stylizacjach i tygodniowym przeglądzie stylizacji. Równie często pytacie mnie o to, czy warto robić w nim zakupy. Dlatego też w dzisiejszym wpisie postanowiłam odpowiedzieć na te pytania, które mi zadajecie i jednocześnie rozwiać Wasze wątpliwości.

www.zaful.com?lkid=60607


Moja współpraca ze sklepem ZAFUL trwa już od kilku miesięcy i zdecydowanie jestem z niej bardzo zadowolona. Kontakt z pracownikiem jest zawsze szybki i łatwy, co bardzo się ceni i dotyczy to nie tylko współpracy, ale również ogólnych pytań dotyczących produktów. Zamówienia docierają do mnie dość szybko - najczęściej jest to w ciągu 2 tygodni, chyba, że jest zaznaczone na stronie, że na daną rzecz trzeba troszkę dłużej poczekać.

www.zaful.com/swimwear-e_14/?lkid=60607

Jakość - jeśli chodzi o rzeczy ze sklepu Zaful, to chyba nie trafił mi się jeszcze żaden bubel,a tak jak pisałam sporo rzeczy w mojej szafie jest właśnie z tego sklepu, a są to nie tylko ubrania, ale również buty i torebki. Jeśli chodzi właśnie o ubrania, to są one bardzo dobre jakościowo, mają ciekawe wzornictwo i są dobrze uszyte – zawsze wszystko jest zgodne z tym co zamawiałam. Co do rozmiarów, to zawsze zwracam uwagę na wymiary podane przy danej rzeczy, które są zgodne z tym, co dostajemy, dzięki czemu nie ma obaw, że źle zamówię. Kolejna rzecz, na którą trzeba zwrócić uwagę składając zamówienie to to z jakiego typu materiału wykonana jest dana rzecz – jeśli materiał jest elastyczny to możemy ryzykować z mniejszym rozmiarem, gdy chcemy kupić coś bardziej dopasowanego, ale gdy jest informacja, że materiał się nie rozciąga – nie ma co ryzykować, tylko trzeba zamawiać zgodnie ze swoimi wymiarami, a najlepiej dodać ten centymetr lub dwa.

http://www.zaful.com/bags-e_33/?lkid=60607
http://www.zaful.com/bags-e_33/?lkid=60607

W sklepie Zaful można kupić nie tylko ubrania – choć tych jest zdecydowanie największy wybór, ale także buty, torebki, akcesoria kosmetyczne, czapki, szale itp. Ja sama najczęściej decyduję się na zamawianie ubrań, ponieważ na ZAFUL można dostać ciekawe, nietuzinkowe ubrania - a ja właśnie za takie rzeczy lubię ten sklep. Szczególnie warto zwrócić uwagę na sukienki, ponieważ te dostępne na ZAFUL są wyjątkowo piękne - mam ich kilka i bardzo je lubię. Ich wybór jest przeogromny – od mini sukienek na imprezę, przez sukienki koktajlowe i plażowe, po te wieczorowe – można tutaj znaleźć sukienki na każdą okazję.

www.zaful.com/shoes-e_2/?lkid=60607

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie zamówiłam na ZAFUL były buty – kozaki. To był dobry wybór, ponieważ kozaki tam zamówione służyły mi całą zimę i mam nadzieję, że posłużą jeszcze kolejną. Ostatnio zdecydowałam się zamówić koszulkę nocną i to był mój pierwszy zakup bielizny nocnej na Zaful - i to był kolejny dobry zakup. Na stronie widziałam jeszcze wiele innych piżamek, które chętnie bym u siebie zobaczyła.

www.zaful.com/tropical-print-rectangle-beach-throw-p_281046.html?lkid=60607
www.zaful.com/tropical-print-rectangle-beach-throw-p_281046.html?lkid=60607

Obecnie mamy sezon letni i właśnie w takie rzeczy warto teraz zaopatrywać się na ZAFUL, gdzie dostaniemy:
  • - stroje kąpielowe
  • - klapki
  • - kapelusze
  • - plażowe ręczniko - maty
  • - wdzianka na plażę
www.zaful.com/dresses-e_5/?lkid=60607www.zaful.com/dresses-e_5/?lkid=60607

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, co do tego, jak zamawiać na ZAFUL - piszcie śmiało.
Jestem ciekawa, co z moich propozycji wpadło Wam w oko?

*wpis powstał we współpracy z ZAFUL

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka