Prezent, gdy chcemy komuś podziękować - Słój Życzeń „Dziękuję Ci”

Dzisiaj mam dla Was pomysł na wyjątkowy prezent świąteczny, który możemy podarować osobie, której chcemy podziękować. Ja zdecydowałam się zamówić Słój Życzeń „Dziękuję Ci” i dać go mojemu mężowi.


Co to jest Słój Życzeń?
 • Jest to pięknie przyozdobiony szklany pojemnik, wewnątrz którego znajdują się karteczki z napisem „DZIĘKUJĘ CI” i z miejscem na samodzielnie wypisane dzieci, za które dziękujemy.
 • Karteczek jest 31 i właśnie zabieram się za ich wypisanie.

Prezent personalizowany, czyli taki, który możemy dostosować do swoich upodobań. W przypadku słoja życzeń możemy wybrać kształt słoja, kolor wstążki, a także wypełnienie. Karteczki możemy wypisać sami- ja taką opcję wybrałam lub skorzystać z gotowych propozycji.


Lubię prezenty, które wzbudzają emocje i dają radość, a dla mnie ten Słój Życzeń jest właśnie takim prezentem. Tym bardziej, że możemy mu nadać indywidualny charakter, dzięki własnoręcznie wypisanym karteczkom. Ja zamówiłam go z myślą o prezencie świątecznym, ale wydaje mi się, że będzie również świetnym pomysłem na prezent walentynkowy.


SŁÓJ ŻYCZEŃ „DZIĘKUJĘ CI”- do kupienia na stronie MyGiftDna.pl, dokładnie TUTAJ

Co sądzicie o takim prezencie?
Komu podarowalibyście Słój Życzeń w prezencie?

*wpis powstał we współpracy z MyGiftDna.pl

Komentarze

 1. świetny pomysł na prezent dla rodziców na weselu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł, ja zrobiłam coś podobnego, ale samodzielnie :) Uśmiech na twarzy jest bezcenny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny choć można zrobić samemu taki :) dzięki temu jeszcze bardziej cieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł :) Myślę, że można by się pokusić o projekt takiego słoja DIY, ale tutaj mamy gotowy i wszystko pięknie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka