Wiosenne sukienkie esmara, książki w niskiej cenie - - Lidl, Biedronka, Pepco, Netto - Co nowego w sklepach - od poniedziałku 2 maja 2016

Robi się coraz cieplej, więc trzeba zaopatrzyć się w nowe letnie sukienki - te z aktualnej oferty Lidla  są piękne i bardzo kuszą. Niezbędne rzeczy na balkon upolujemy w Biedronce, a na Westwing znajdziemy dodatki do domu

na zdjęciu - pościel z oferty Lidla - dostępna od poniedziałku 02.05.2016
__________________
Co nowego w Lidlu - od poniedziałku 02.05.2016

pościel satynowa - od poniedziałku 02.05.2016 

kolekcja esmara - od poniedziałku 02.05.2016 
 
kolekcja esmara - od poniedziałku 02.05.2016 

ubranka niemowlęce - od czwartku 05.05.2016

drewniane zabawki i zabezpieczenia - od czwartku 05.05.2016

buty sportowe - od czwartku 05.05.2016
 
pościel satynowa - od soboty 07.05.2016 
_________________________
Co nowego w Biedronce   od poniedziałku 02.05.2016
 
 poduszka zwierzak - od czwartku 05.05.2016 

wycieraczka serce - od czwartku 05.05.2016

meble ogrodowe  - od poniedziałku 02.05.2016

 dywan ogrodowy- od poniedziałku 02.05.2016 

lampki, latarenki itp  - od poniedziałku 02.05.2016

 książki - od poniedziałku 02.05.2016 
_______________________________ 
PEPCO - co nowego ?
naczynia jednorazowe
sandały 
______________________________ 
NETTO  - co nowego ?

 zestaw mebli balkonowych od 02.05.2016

 krzesło plecione od  poniedziałku 02.05.2016

 Wybieracie się  na   łowy?  Co zamierzacie kupić?

Komentarze

  1. Ubranka są śliczne, ale różnie z jakością ubranek w Lidlu - jedne super, a inne po jednym ubraniu i wypraniu rozciągnięte

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja mam kilka ubranek dziecięcych z lidla i trafiłam chyba na te lepsze,
      bo bluzeczki, które ma Ł. są bardzo miękkie i wciąż wyglądają jak nowe,
      choć były prane już wiele razy

      Usuń
  2. Pościel bardzo fajna, jednak 'bitwy' w Lidlu całkowicie mnie zniechęcają do jakogokolwiek zakupu tam. :P
    Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie wiedziałam, że o pościele też są takie bitwy ,,,

      Usuń
  3. Pościel bardzo fajna, jednak bitwy w Lidlu zniechęcają mnie do jakiegokolwiek* zakupu tam.:P
    Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Do pepcko bym się wybrała :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja też musze się wybrać do Pepco, bo dano mnie tam nie było...

      Usuń
  5. ale super,musze zapisać te strony i już przygotowywać psychicznie chłopaka do nowych zakupów :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hi hi ja zawsze staram się ograniczyć moje listy zakupów

      Usuń
  6. Mnie książki zaciekawiły. Z każdą ciekawą promocją mój zbiór się powiększa.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja mam sporo książek, które czekają na przeczytanie, więc staram się omijać takie promocje, żeby nie nakupić kolejnych,..

      Usuń
  7. W pepko mają fajne rzeczy tyle tylko, że jakość kiepska :((

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie zawsze - mam wiele rzeczy z pepco, które służą mi od dawna
      więc pewnie zależy jak się trafi,,

      Usuń
  8. Niebieska koszula w kwiatki bardzo ładna :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Pójdę jutro książki obejrzeć do Biedry :)

    OdpowiedzUsuń
  10. marzy mi się taki hamak/krzesło ale niestety u mnie nie ma netto :(

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz