Top 3 listopada 2015 - to, co najchętniej czytaliście na blogu w ostatnim miesiącu

Nie wiem jak Wam, ale mi listopad zleciał w zastraszająco szybkim tempie, może to przez te krótkie dni, może przez nawał obowiązków, ale nie wiadomo jak to się stało, że już za lada moment święta. Nie wiem jak to wygląda u Was, ale ja większość prezentów kupiłam już w listopadzie, zostało mi jeszcze tylko dokupić jakieś słodycze i wziąć się za pakowanie.
Nie wiem czy Wam o tym kiedyś pisałam,ale kilka razy miałam rybki i kusi mnie znów, żeby zaopatrzyć się w akwarium, na stroniehttp://www.plantica.pl/ upatrzyłam już sobie wszystkie akcesoria do akwarium, jak i samo akwarium,  teraz tylko muszę się jeszcze zdecydować. ..


Podsumowanie listopada - TOP 3 LISTOPAD  2015 - najchętniej czytane wpisy na moim blogu

http://marcelka-fashion.blogspot.com/2015/11/moja-lista-prezentow-swiatecznych-moj.htmlNr 1- Moja lista prezentów świątecznych- mój list do Św. Mikołaja- TUTAJ, w tym roku dość wcześnie napisałam mój list do Św. Mikołaja, ale moi najbliżsi- podobnie jak ja- już w listopadzie robili świąteczne zakupy. Choć jest to moja subiektywna lista, to myślę, że to co wybrałam sprawdzi się również idealnie np. jako prezent dla przyjaciółek.
http://marcelka-fashion.blogspot.com/2015/11/cotton-balls-znow-w-biedronce-co-nowego.html 
 Nr 2- Cotton Balls znów w Biedronce- co nowego w biedronce, lidlu i netto plus hity z westwing i butik- TUTAJ- wpisy gazetowe cieszą się dość dużą popularnością, choć w listopadzie trochę je zaniedbałam, to jak tylko bardziej przyłożyłam się do tego wpisu, to od razu pojawił się w czołówce najchętniej czytanych postów na blogu w listopadzie, myślę, że duża zasługa a tym Cotton balls i Biedronki, które pokazywałam Wam TUTAJ.

http://marcelka-fashion.blogspot.com/2015/11/inspired-by-joanna-krupa-najnowsza.htmlNr 3 INSPIRED BY JOANNA KRUPA- najnowsza wersja pudełka niespodzianki- zawartość bardzo ciekawi- TUTAJ. Co tu dużo pisać- jestem fanką tych pudełek i jak widać nie tylko ja…


 
W listopadzie na blogu pojawiło się aż 45 wpisów- brawo JA!
To wszystko było w listopadzie…

Który wpis podobał się Wam najbardziej, a który najmniej?  

Słowa kluczowe / Tagi : top 3 październik 2015 najchętniej czytane posty na blogu , ilość wpisów na blogu w ciągu miesiąca blog, Marcelka Fashion and lifestyle blog lifestylowy

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka