T-shirt w stylu vintage w jesiennej stylizacji z ramoneską

 Niektóre ubrania nigdy nie wychodzą z mody i zawsze można je ciekawie zaaranżować - z pewnością jest tak w przypadku koszulki HONDA, która pochodzi z kolekcji Honda Vintage dostępnej na Enduro7. Zestawiłam ją w jesiennym secie z czarnym dopasowanym golfem, jeansami i ramoneską, czyli rzeczami które zapewne każda z nas ma w swojej szafie. Wyszedł bardzo ciekawy zestaw z lekkim pazurem, który uzupełniły dość ciężkie buty. 

Lubię sięgać po takie nieoczywiste elementy, jak ten t-shirt w stylu vintage, ponieważ można na ich bazie zbudować ciekawe stylizacje. Koszulka Honda równie ciekawie będzie wyglądała w połączeniu z prostą spódniczką i trampkami w wersji wiosennej czy też z jeansowymi szortami i klapkami w wersji wakacyjnej - opcji jest wiele, a ja bardzo lubię ubrania, które można stylizować na wiele różnych sposobów. 

Mam na sobie:
koszulka HONDA - enduro7.pl
czarny golf - no name
ramoneska - Fasardi 
jeansy - no name
torebka - Reserved
okulary - Reserved
butu - RF 
Google Plus

O Life by MARCELKA

Matka, żona, kobieta, która wciąż czegoś szuka i za czymś goni… Kocha wszystko co typowo kobiece – kosmetyki, ubrania, gadżety i inne bibeloty. Blog jest odzwierciedleniem tego co jej w duszy gra :) Zapraszam do obserwacji moich profili na Instagramie i Facebooku.

5 komentarze :