Obrazy do pokoju małego chłopca i dla fana kawy - stylowe dodatki do każdego wnętrza

 Uwielbiam wszelkiego rodzaju dodatki, które ożywiają wnętrze, a ściany u mnie w domu nie mogą być puste - lubię mieć na nich powieszone zdjęcia i obrazki. W dzisiejszym poście chcę Wam pokazać moje obrazkowe nowości z Posterlounge - jest coś do pokoju małego chłopca i coś co idealnie sprawdzi się w kuchni. 

UWAGA - KOD RABATOWY! 

KOD: MARCELKA15

Ważny od 13.10. do 27.10.20

15% rabatu na zakupy na posterlounge.pl

Obrazy do kuchni od Posterlounge zachwycają różnorodnością jeśli chodzi o kolorystykę, style i motywy. Ja zdecydowałam się na swego rodzaju "klasyki kuchenne", ponieważ sądzę, że tak właśnie można nazwać wybrane przeze mnie obrazy z filiżankami kawy, ale przecież nie mogło być inaczej, bo "Coffee is always a good idea". Zdecydowałam się na biało-czarną kolorystykę wybranych grafik, ponieważ będą one najbardziej pasować do kuchni, jaką mam w planach. 


Jeśli chodzi o obrazy do kuchni to zdecydowałam się na gallery print od Posterlounge - jest to bardzo ciekawe połączenie szkła akrylowego i stabilnej aluminiowej płyty - materiał ten sprawia, że obraz jest bardzo stabilny i wytrzymały. Ja do moich obrazów dobrałam klasyczne białe ramki, które dodają im elegancji.


Obrazy do pokoju dziecięcego powinny trafiać w gusta małego mieszkańca owego pokoju, właśnie dlatego wybierając obrazki do pokoju Jasia zdecydowałam się na obrazy na płótnie z rysunkami zwierząt i farmy. Tego typu obrazki są bardzo łatwe do zawieszenia, można też je po prostu postawić na półce - stanowią piękny dodatek do pokoju dziecka. 

Google Plus

O Life by MARCELKA

Matka, żona, kobieta, która wciąż czegoś szuka i za czymś goni… Kocha wszystko co typowo kobiece – kosmetyki, ubrania, gadżety i inne bibeloty. Blog jest odzwierciedleniem tego co jej w duszy gra :) Zapraszam do obserwacji moich profili na Instagramie i Facebooku.

10 komentarze :