Giveaway - KONKURS - Wygraj Fashion Jewellery Box

Zapraszam na konkurs z Fashion Jewellery Box Wygrać możecie pudełka z biżuterią  :)

CZYM JEST FASHION JEWELLERY BOX ?

Czy już nie raz kupiłaś przypadkową biżuterie odbiegającą od modnych dodatków tego sezonu.  Czy już nie raz dałaś się nabrać na tani wyrób , niszczący się po pierwszym założeniu. Nie masz czasu podążać za modą i modnymi dodatkami , a lubisz jak twoje koleżanki  zazdroszczą twojej biżuterii? Dobrze trafiłaś FJBOX to  eleganckie pudełeczko dla ciebie, zawierające kilka modnych dodatków wysokiej jakości  wyznaczające trendy w modzie biżuterii. Robimy to dla ciebie ,  abyś była modną i elegancką kobietą. Biżuteria jest starannie dobrana przez naszych doświadczonych stylistów i dostarczana prosto pod twoje drzwi w eleganckim i ślicznym pudełeczku.

KONKURS ZAKOŃCZONY !!!

 Słowa kluczowe: blog z konkursami z nagrodami, mój blog o modzie i nie tylko, giveaway blog , konkurs wygraj Fashion Jewellery Box
Google Plus

O Life by MARCELKA

Matka, żona, kobieta, która wciąż czegoś szuka i za czymś goni… Kocha wszystko co typowo kobiece – kosmetyki, ubrania, gadżety i inne bibeloty. Blog jest odzwierciedleniem tego co jej w duszy gra :) Zapraszam do obserwacji moich profili na Instagramie i Facebooku.

6 komentarze :