O blogu


MARCELKA FASHION AND LIFESTYLE BLOG

Marcelka to pseudonim pod jakim założyłam bloga, a wziął się od zdrobnienia, którego używała moja przyjaciółka zwracając się do mnie. Naprawdę mam  na imię Marysia, czyli Maria, pochodzę z Wielkopolski, uwielbiam wyjątkowe buty i duże torebki, a moją pasją jest prowadzenie tego bloga, na co poświęcam każdą wolną chwilę i w co wkładam całe serce.   
Bloga prowadzę od 17.05.2012 roku, początkowo blog miał charakter jedynie szafiarski - pokazywałam moje stroje, ale po pewnym czasie doszłam do wniosku, że to mnie ogranicza i dlatego zdecydowałam się przekształcić mojego bloga w bloga lifestylowego
Była to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam, dzięki temu mogę pisać o wszystkim czego dusza zapragnie, a najważniejsze jest to, że właśnie tak robię. Główne tematy jakie pojawiają się na blogu to  szeroko pojęty LIFESTYLE, gdzie wyróżniają się tematy z kategorii MODA,  URODA i DZIECKO. Dzięki czemu mój blog jest połączeniem bloga modowego, kosmetycznego i parentingowego, d a co za tym idzie - każdy znajdzie coś dla siebie.

                                                                                               Marysia (Marcelka Fashion)W razie jakichkolwiek pytań lub propozycji,
bardzo proszę  o kontakt mailowy :


smolarekmaria@gmail.com 
        
 
Publikacja w AVANTI nr 10/2015


 http://cekin.pl/moda-kazdej-z-nas/szafiarkowe-stylizacje-marysia-marcelka-3134
0 komentarze :

Prześlij komentarz