O blogu


Life by Marcelka
Marcelka to pseudonim pod jakim założyłam bloga, a wziął się od zdrobnienia, którego używała moja przyjaciółka zwracając się do mnie. Naprawdę mam na imię Marysia, czyli Maria, pochodzę z Wielkopolski, uwielbiam wyjątkowe buty i duże torebki, a moją pasją jest prowadzenie tego bloga, na co poświęcam każdą wolną chwilę i w co wkładam całe serce.

Bloga prowadzę od 17.05.2012 roku, początkowo blog miał charakter jedynie szafiarski - pokazywałam moje stroje, ale po pewnym czasie doszłam do wniosku, że to mnie ogranicza i dlatego zdecydowałam się przekształcić mojego bloga w bloga lifestylowego.

Była to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam, dzięki temu mogę pisać o wszystkim czego dusza zapragnie, a najważniejsze jest to, że właśnie tak robię i okazuje się, że to jest to, co czytelnicy lubią najbardziej - różnorodność tematów.

Główne tematy jakie pojawiają się na blogu to szeroko pojęty LIFESTYLE, gdzie początkowo wyróżniały się tematy z kategorii MODA, URODA i DZIECKO (dzięki czemu mój blog jest połączeniem bloga modowego, kosmetycznego i parentingowego). Z czasem okazało się, iż równie dużą popularnością cieszą się tematy związane z DOMEM, CZASEM WOLNYM, a także FINANSAMI i PRACĄ (na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród czytelników bloga w styczniu 2018 roku)

____________________________________________ 
W razie jakichkolwiek pytań lub propozycji,

bardzo proszę o kontakt mailowy :

smolarekmaria@gmail.com

lub

marcelkafashion@gmail.com
_____________________________________________________________

Pażdziernik 2017 - wygrana w konkursie KIK dla Bloggerów

WYWIAD ze mną
 - TUTAJ
____________________________________________________
Publikacja w AVANTI nr 10/2015
0 komentarze :

Prześlij komentarz