Konkurs CLOTIFY - wygraj bony do SEPHORA o wartości 400 zł

Mam dla Was świetną wiadomość - na Facebooku i Instagramie CLOTIFY można wygrać bony do SEPHORA o wartości 400 zł, a która z nas chętnie nie poszła by na kosmetyczne zakupy....


Aplikację CLOTIFY można pobrać na swój telefon za darmo 
z App Store, Google Play bądź ze strony: www.clotify.com


KONKURS! KONKURS! KONKURS!
  • Do wygrania bony zakupowe do Sephory o wartości 400 zł!!
  • Interesujesz się modą, jesteś kreatywny i wiesz jak zaistnieć na FB i Instagramie?
  • Clotify (wirtualna szafa- aplikacja mobilna) ogłasza konkurs na najlepszą stylizację w formie kolażu z uwzględnieniem aktualnych trendów w modzie
  • Wystarczy, że ściągniesz darmową aplikację Clotify ( z App Store, Google Play bądź ze strony: www.clotify.com), stworzysz własną stylizację w formie kolażu na swoim koncie w aplikacji Clotiy i opublikujesz ją na swoich mediach społecznościowych (Facebook bądź Instagram) z hasztagiem: #konkursclotify( koniecznie oznacz @Clotify).
  • W jury zasiądzie Pani Barbara Chwesiuk oraz Pani Agnieszka Osińska, które wybiorą dwa najlepsze kolaże. Zostaną one nagrodzone bonami zakupowymi do Sephory o wartości 400 zł.
  • Szczegóły i regulamin na Facebooku CLOTIFY
*Wpis powstał we współpracy z Clotify
Google Plus

O Life by MARCELKA

Matka, żona, kobieta, która wciąż czegoś szuka i za czymś goni… Kocha wszystko co typowo kobiece – kosmetyki, ubrania, gadżety i inne bibeloty. Blog jest odzwierciedleniem tego co jej w duszy gra :) Zapraszam do obserwacji moich profili na Instagramie i Facebooku.

7 komentarze :